Dane firmy

https://www.audytel.pl/uslugi/bezpieczenstwo-informacji/system-zarzadzania-bezpieczenstwem-informacji/testy-penetracyjne/


Audytel S. A.


Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa

Tel: 22 537 5050

Domena: https://www.audytel.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Systemy komputerowe w dużych firmach są cały czas rozbudowywane. Prowadzi to do powstania bardzo dużych systemów, nad którymi można stracić kontrolę. Działania działów it mogą okazać się niewystarczające, dlatego dokładana analiza stanu posiadania oraz wskazanie realnych zagrożeń, to oczekiwania przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na audyt bezpieczeństwa sieci.

Tego rodzaju usługę jest w stanie zaproponować firma Audytel, które bazuje na zaleceniach producentów sprzętu i aplikacji. Poza tym odnosi się do metodyk stosowanych w środowisku komputerowym oraz zagrożeń, które są na bieżąco definiowane. 

Praca audytora ma wskazać na największe, zwykle zewnętrzne zagrożenia, ale ma też pomóc ocenić efektywność działania sprzętu, oprogramowania i aplikacji. Badanie opiera się na testach, które są przeprowadzane w naturalnym środowisku pracy, przy normalnie obowiązującym obciążeniu. 

Audyt bezpieczeństwa sieci
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes