Dane firmy

http://bojkowski.biz.pl/


Biuro Rachunkowe Bojkowski


17 Stycznia 74, 64-100 Leszno

Tel: 65 526 92 20

Domena: http://bojkowski.biz.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą często decydują się na korzystanie z usług profesjonalnych biur rachunkowych. Jest to opłacalne i wygodne rozwiązanie, bowiem przedstawiciele biur zawsze dbają o to, aby terminowo wywiązywać się z powierzonych im obowiązków, m.in. wobec urzędów, takich jak US i ZUS, a ceny oferowanych przez biura usług nie są wygórowane.

Jednym z biur, które współpracują zarówno z jednoosobowymi firmami, jak i średniej wielkości przedsiębiorstwami, jest doświadczone biuro księgowe z Leszna, o którym można przeczytać na stronie internetowej bojkowski.biz.pl. Biuro to oferuje pełnienie usług księgowych za pośrednictwem Internetu i ma do czynienia z firmami reprezentującymi różne branże.

Kontakt z leszczyńskim biurem jest możliwy za pośrednictwem telefonu, maila, formularza kontaktowego zamieszczonego na jego stronie, a także za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Biuro księgowe Leszno
Dnia 2018-10-18 15:16:45 endon napisał:
Obsługa księgowa w Lesznie? Ja stawiam na Biuro Rachunkowe Bojkowski! Nowoczesna i wzorowa - taka jest nasza współpraca z nimi. :)
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes