Dane firmy

http://www.parownice.info/myjki-parowe/30/myjki-przemyslowe


CLEANING COMPANY


Poprzeczna 76, 51-167 Wrocław

Tel: 71 79 360 51

Domena: http://www.parownice.info/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Porządek w miejscu pracy jest bardzo ważny. W wielu miejscach jest dodatkowo normowany specjalnymi przepisami i regulaminami. Dzięki sterylnej czystości można wykonywać wiarygodne badania w laboratoriach. Bardzo ważne jest też dbanie o czystość w sklepach, szczególnie spożywczych, oraz w lokalach gastronomicznych. Jeśli szukasz dobrego jakościowo sprzętu, który pomoże Ci szybciej i lepiej sprzątać, to na pewno zainteresuje Cię profesjonalna parowa myjka ciśnieniowa. To niezwykle skuteczne urządzenie, które pozwala na doprowadzenie i utrzymanie w czystości nawet najbardziej narażonych na zabrudzenia powierzchni. 
Jeśli chcesz kupić dobrą jakościowo myjkę parową, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Cleaning Company. Zajrzyj do ich sklepu internetowego, pod adres parownice.info i sprawdź, jakie dokładnie modele myjek parowych i parownic możesz u nich kupić. Zapoznaj się ze specyfikacjami i zamów produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. 

Myjka parowa ciśnieniowa
Dnia 2019-03-13 12:01:06 museemsa napisał:
Takie myjki parowe, jakie ma w swojej ofercie ten sklep online, to dobre rozwiązanie dla tych firm, które chcą zadbać o czystość w profesjonalny sposób.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes