Dane firmy

https://gastroprofit.pl/blog/jak-wybrac-piec-do-malej-pizzerii-6-porad


GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda


Wincentego Danka 8, 31-229 Kraków

Tel: (12) 307 11 81

Domena: https://gastroprofit.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Z roku na rok w Polsce otwiera się coraz więcej pizzerii, ale nie wszędzie można zjeść prawdziwą włoską pizzę. Czemu tak się dzieje? Czasem brakuje umiejętności kucharzowi, a czasem dlatego, że próbuje się oszczędzać na dobrym sprzęcie.

Nie popełniaj tego błędu, nawet najlepszy piec nie zastąpi dobrego kucharza, ale inwestycja w dobry piec do pizzy sprawi, że będziesz mógł obsłużyć większą liczbę gości w krótszym czasie, bo w takim piecu, zależnie od jego wielkości i wybranego modelu, można piec od 1, aż do nawet 18 pizz w tym samym czasie.

Tradycyjne pice oferowane przez sklep Gastroprofit, mają zasilanie gazowe lub elektryczne, to jednak nie wszystko, bo coraz większym zainteresowaniem wśród klientów sklepu cieszą się piece do pizzy opalane drewnem. Zresztą prawdziwi koneserzy tego włoskiego dania twierdzą, że tylko w takim piecu może powstać prawdziwa, aromatyczna pizza.

Piec do pizzy
Dnia 2018-05-24 11:02:09 Kinga Pawlak napisał:
Otwarcie własnej pizzerii w mieście to wciąż w niektórych przypadkach dobry pomysł. Konkurencja wprawdzie niewiele mniejsza jak w przypadku aptek, ale moim zdaniem warto.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes