Dane firmy

https://happymani.pl/p/83/10439702/duzy-zestaw-startowy-top-baza-oliwka-ph-bond-gelish-fantastic-4x15ml-bazy-manicure-hybrydowy.html


happymani.pl


Pilchowicka 27, 02--17 Warszawa

Tel: 603 325 174

Domena: https://happymani.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wiele kobiet wykonuje sobie manicure w domu, chcąc zaoszczędzić czas, a czasem po prostu nie mają szybkiego dostępu do manicurzystki. W takich przypadkach panie decydują się na zakup wszystkich potrzebnych akcesoriów, które, choć do tanich nie należą, szybko się zwrócą, zwłaszcza jeżeli niektóre z nich kupi się w zestawie. Na przykład niedrogi zestaw do hybryd marki Gelish można dostać w sklepie internetowym ze strony happymani.pl. Zawiera on cztery składniki niezbędna do prawidłowego wykonania manicure hybrydowego, a mianowicie bazę pod lakier, lakier nawierzchniowy kładziony na lakier hybrydowy, oliwka na skórki po całym zabiegu i odtłuszczacz płytki paznokciowej. 

Każdy z preparatów ma wielkość 15 ml, zatem posłuży przez dłuższy czas, a dzięki użyciu wszystkich jego elementów, lakier będzie trwały i bez jakichkolwiek uszkodzeń. Sklep gwarantuje wysyłkę zamówionego towaru w ciągu 24 godzin, a dostawa jest bezpłatna.

Zestaw do hybryd gelish
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes