Dane firmy

https://www.kominki-m.pl/marka/kobok/


Kominki Mikołajczak


Mińska 12, 61-049 Poznań

Tel: 726001145

Domena: https://www.kominki-m.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

W zimowy wieczór, kiedy za oknem pada śnieg, miło jest usiąść przed kominkiem, w którym płonie jasny ogień i ogrzać się w jego cieple. Obecnie na rynku jest mnóstwo różnego typu firm oferujących swoje produkty, a jedną z nich jest słowacka firma Kobok. Kominki przez nią produkowane mają nowoczesną konstrukcję paleniska, dzięki czemu gwarantują czyste spalanie drewna i niską emisję pyłów oraz dwutlenku węgla do atmosfery. Z tego też powodu bardzo chętnie kupowane są przez osoby, którym zależy na środowisku naturalnym i pragną zarówno cieszyć się widokiem płonącego ognia i ciepłem, jak i tym, że nie przyczyniają się do efektu cieplarnianego.

Marka to stara się cały czas unowocześniać swój asortyment, produkując kominki i wkłady kominkowe. Na stronie kominki-m.pl można znaleźć wiele różnych modeli wkładów dostępnych w różnych szerokościach fasady. Pozwoli to na wybór modelu, który spełni wszystkie oczekiwania klienta. Jeśli zatem i Ty poszukujesz ładnego, niedrogiego kominka lub wkładu kominkowego, skontaktuj się ze sklepem poprzez podaną wyżej stronę i omów szczegóły.

Kobok kominki
Dnia 2019-03-26 08:44:54 Łucja Mazur napisał:
Kominki Kobok są bardzo dobre, jestem tego pewna, ponieważ w naszym mieszkaniu także ogrzewamy się dzięki temu kominkowi.
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes