Dane firmy

https://kuferekskarbow.pl/Karuzele-c66


Kuferek Skarbów


Szkotnia 5, 39-200 Dębica

Tel: 577 103 161

Domena: https://kuferekskarbow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jak donoszą najnowsze badania percepcji niemowlaków, podczas pierwszych tygodni życia, nowonarodzone dziecko widzi tylko dwa kolory: czarny i biały. Na rynku od razu pojawiły się produkty, wykorzystujące tę wiedzę, czyli przeróżne ozdoby oraz wzory do zawieszenia nad kołyską – utrzymane właśnie w tej kolorystyce.

Gdy pierwsze tygodnie tej specyficznej percepcji miną, warto zainwestować w produkt, jakim jest karuzela z pozytywką. Doskonałą ofertę tego typu wyrobów przygotował sklep internetowy Kuferek Skarbów, działający za pośrednictwem witryny: kuferekskarbow.pl.

Wszystkie proponowane potencjalnym klientom towary, w tym karuzele z pozytywką, pochodzą jedynie od uznanych i renomowanych dostawców, spełniających wszystkie europejskie normy, jakie unijne prawo nakłada na zabawki. Kuferek Skarbów to miejsce w polskim internecie, które powinien znać każdy kochający opiekun małego dziecka.

Karuzela z pozytywką - Kuferek Skarbów
Dnia 2018-01-23 08:22:21 Gabi napisał:
Karuzela z pozytywką to klasyk wśród zabawek dla niemowlaków. Ja mam dość tandety z supermarketów i dlatego kupiłam drewnianą karuzelę w tym sklepie w Dębicy.
Ocena: 4.42

Inne firmy w pobliżu: