Dane firmy

https://rebelkids.com.pl/


MODORAMA Agnieszka Kaczmar


Płk Dąbka 338, 81-198 Pogórze

Tel: 531 785 860

Domena: https://rebelkids.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dzieci bardzo szybko rosną. Czasem można odnieść wrażenie, iż są większe każdego dnia. Co za tym idzie, ich garderoba musi być sukcesywnie uzupełniana o nowe, większe modele. W zależności od tego, czy mowa o niemowlaku, czy kilkuletnim brzdącu, ubranka dla dzieci powinny być odpowiednio dobrane. 

Młodsze, raczkujące, pełzające lub dopiero uczące się chodzić brzdące, wymagają ubierania ich w stroje, przede wszystkim, praktyczne. Są bowiem w ciągłym ruchu, często się brudzą i potrzebują przebrania w kolejny zestaw.

Starsze dzieci, w wieku przedszkolnym i szkolnym, również dość mocno eksploatują swą odzież. Jest to zupełnie normalne i nieuniknione zjawisko.

To, że dzieci szybko wyrastają z ubrań i sukcesywnie je niszczą, wcale nie oznacza, że ich garderoba ma być nudna i byle jaka. Obecnie firmy odzieżowe mają tak bogatą ofertę ubranek dla najmłodszych, iż każda mama na pewno niejeden raz skusi się na zakup pięknego wdzianka dla swego maluszka. Wiele uroczych propozycji można spotkać w sklepie internetowym rebelkids.com.pl.

Ubranka dla dzieci | Rebel Kids
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes