Dane firmy

https://www.odeka.pl/kursy/spawalnicze


ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, 85-030 Bydgoszcz

Tel:

Domena: https://www.odeka.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Oferując usługi spawacza, znaczna część pracodawców pyta o odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Jeśli chcesz uzyskać nie tylko dokumenty, ale również zaktualizowaną wiedzę o spawaniu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń Ośrodka Doskonalenia Kadr SIMP. Zespół ODEKA gwarantuje najwyższej jakości kursy, które opierają się na zajęciach praktycznych i teoretycznych. Do zdania końcowego egzaminu jest potrzebna zarówno wiedza, jak i umiejętności, dlatego wykładowcy przywiązują dużą wagę do jakości materiałów dydaktycznych oraz prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem urządzeń.

Co zapewnia kurs spawacza i cennik usług znajdują się na witrynie online odeka.pl. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowanie podniesieniem swoich kompetencji oraz przedsiębiorstwa chcące doszkolić swoich pracowników.

ODEKA SIMP FF | Kurs spawacza cennik
Dnia 2018-03-15 13:43:55 Jagoda Szymańska napisał:
Ja mając swojego pracownika , który był magazynierem ,a le chciał przejść na halę do pracy musiałam wysłać na kurs spawacza, a że od dawna mamy współprace z firmą ODEKA to właśnie tam przeszedł właściwe przeszkolenie.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes