Dane firmy

http://ratajewski.com.pl/www/cennik/


Ratajewski Domy Szkieletowe


Poniatowskiego 21, 64-130 Rydzyna

Tel: +48 694 079 562

Domena: http://ratajewski.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Posiadanie własnych czterech kątów to marzenie wielu ludzi, jednak nie zawsze musi się ono wiązać z budową domu z cegieł, pustaków czy innych ciężkich materiałów budowlanych. Firma Ratajewski Domy Szkieletowe udowadnia, jak może wyglądać dom marzeń, stworzony na bazie szkieletu! 

Firma Ratajewski Domy Szkieletowe to przedsiębiorstw, które specjalizuje budowa domów kanadyjskich - cennik oferowanych przez nich czterech kątów możesz zobaczyć na stronie, tak samo, jak i galerie dotychczasowych realizacji. Zespół firmy, jak nikt inny opanował do perfekcji sztukę budowy domów szkieletowych, dając tym samym gwarancję swoim klientom, że życie w jednej z ich realizacji będzie istną przyjemnością. Skontaktuj się z przedstawicielem, aby poznać szczegóły budowy tego typu domu - sprawdź, co powinieneś załatwić i z czym wiąże się budowa domu kanadyjskiego w Polsce. Nie zwlekaj - spełnij swoje marzenie już dziś!

Budowa domów kanadyjskich cennik
Dnia 2018-08-10 15:04:51 olamivgur napisał:
Jak budować domy w systemie kanadyjskim to tylko z firmą Ratajewski. Mamy pewność, że efektem końcowym współpracy z nimi będzie wygodny i bezpieczny budynek.
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes