Dane firmy

https://segura.pl/proszki,c39,pl.html


Segura


Bohaterów Getta 2, 08-110 Siedlce

Tel: 733308269

Domena: https://segura.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nawet gdy posiada się najlepszą pralkę, może ona nie poradzić sobie z usuwaniem niektórych zabrudzeń z tkanin jeśli nie wsypie się do niej doskonałego proszku. Dobre proszki zaś w Polsce dużo kosztują, a przy tym są mało wydajne, gdyż trzeba używać ich w dużych ilościach by właściwie wywiązywały się ze swego zadania. Czy to oznacza, że trzeba wydawać wielkie pieniądze, by zagwarantować sobie idealnie czyste pranie? Oczywiście, że nie!

Kiedy chce się tego uniknąć, można to zrobić bardzo łatwo. Wystarczy odwiedzić sklep Segura, który oferuje doskonałe proszki z Niemiec. Są one skuteczniejsze niż te oferowane w polskich sklepach, a przy tym stosuje się ich mniejszą ilość. Jest to znakomity sposób na oszczędności, a jednocześnie na zagwarantowanie sobie, że wyciągnięte z pralki pranie będzie prezentowało perfekcyjny stan.

Proszki z Niemiec • Segura
Dnia 2018-03-20 10:15:19 comyere napisał:
Uważam, że zakup proszków do prania, które pochodzą z Niemiec to dobry pomysł. Faktycznie są to produkty o wyższej wydajności prania oraz większej zawartości składników zapachowych.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes