Dane firmy

https://garaze.org.pl/obszar/opolskie


Stalgar


Siewna 21C, 31-231 Kraków

Tel: 728 50 50 30

Domena: https://garaze.org.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów,  przedsiębiorstwo Stalgar oferuje szeroką gamę konstrukcji z dachem jedno i dwuspadowym, wykonywanych zarówno z wysokogatunkowej blachy ocynkowanej ogniowo, jak i z blachy drewnopodobnej. Firma jest nie tylko producentem garaży blaszanych, ale zajmuje się także dostawą oraz montażem, działając między innymi na terenie województwa opolskiego.

Bogaty asortyment produktów obejmuje duży wybór garaży blaszanych szeregowych, które są szczególnie polecane właścicielom więcej niż jednego samochodu, gdyż umożliwiają wygodne ich parkowanie. Wszystkie oferowane garaże blaszane w woj. opolskim chętnie są również wybierane przez właścicieli firm oraz przedsiębiorstw. Mogą służyć im jako praktyczne i wytrzymałe magazyny do przechowywania wielu różnego rodzaju produktów.

Firma oferuje bezpłatną dostawę i montaż garaży na terenie całego województwa, a w szczególności w takich miastach jak: Opole, Namysłów, Kluczbork, Brzeg, Strzelce, Prudnik, Kędzierzyn Koźle, Nysa, Krapkowice, Głubczyce.

Garaże blaszane - opolskie
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes