Dane firmy

https://www.mebleteak.pl/content/7-jak-pielegnowac


TeakMeble


Czajkowskiego 4, 6-410 Leszno

Tel: +48 667 603 330

Domena: https://www.mebleteak.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z oferty ze strony mebleteak.pl i wzbogacisz swój ogród o klimatyczną ławkę, leżak z teku lub zestaw mebli ogrodowych, musisz też zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Tek jest drewnem o wysokiej odporności, ale mimo to potrzebuje właściwej pielęgnacji - tylko wtedy w pełni odwdzięczy się pięknym wyglądem i trwałością. Na szczęście sklep ten zadbał o swych klientów i trwałość ich inwestycji.

Przejrzyj ofertę preparatów konserwujących drewno tekowe, jakie przedstawia ta firma, i wybierz środek do pielęgnacji mebli ogrodowych, który zapewni Ci doskonały wygląd zakupionych elementów. Preparaty te są stworzone w taki sposób, by ich stosowanie nie było męczące ani czasochłonne. Nie musisz więc mocno się wysilać, by zapewnić swym meblom ogrodowym odpowiednią ochronę i dbałość o ich piękno.

TeakMeble - Środek do pielęgnacji mebli ogrodowych
Dnia 2018-04-24 14:48:02 Nataniel Wójcik napisał:
O meble ogrodowe należy dbać i pielęgnować. Nie wystarczy tylko przetrzeć z kurzu wiosną i przykryć folią jesienią. Jest mnóstwo środków do pielęgnacji mebli ogrodowych, które zapewnią im "żywotność" na lata.
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes