Dane firmy

http://www.odkurzacze-przemyslowe.info/odkurzacze-przemyslowe/29/odkurzacze-na-sucho-mokro


Tecnovap


Aleja Poprzeczna 76, 51-167 Wrocław

Tel: 71 79 360 51

Domena: http://www.odkurzacze-przemyslowe.info/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wszędzie tam, gdzie powinno być czyste i bezpieczne środowisko pracy, lecz różnie z tą czystością bywa, swoje zastosowanie znajdują odkurzacze przemysłowe bezworkowe, nadające się do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro. 

Z całej gamy dostępnych na rynku odkurzaczy bezworkowych najbardziej polecane i najwydajniejsze są odkurzacze Nilfisk o pojemności zbiornika na odpady od 30 do 70 litrów i podciśnieniu 230 - 250 milibarów. Każdy z nich wyposażony jest z system filtrów, z których znaczna część ma filtry z funkcją automatycznego czyszczenia Infini Clean. Doskonale będą się sprawdzać na budowach czy w halach produkcyjnych do zbierania pyłu i cieczy. Większość z nich ma schowki na akcesoria, pozwalające na stały dostęp do całego wyposażenia. Na stronie odkurzacze-przemyslowe.info można obejrzeć całą ofertę sklepu i zastanowić się, który z tych odkurzaczy spełniałby najlepiej swoją funkcję w Twojej firmie.

Odkurzacze przemysłowe bezworkowe
Dnia 2019-04-29 14:05:36 imempong napisał:
Dobre i wydajne - takie są odkurzacze oferowane przez firmę Tecnovap - myślę, że każdy, kto ceni sobie te cechy, będzie zadowolony z oferowanych tam urządzeń.
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes