Dane firmy

http://zugarden.pl/mobilne-zielone-sciany-2


Zugarden – Projektowanie ogrodów


Chełmońskiego 3a, 05-091 Ząbki

Tel: +48 530 000 922

Domena: http://zugarden.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

W biurach, szczególnie tych wielkopowierzchniowych, można spotkać ścianki działowe. Ty również myślisz o tym, aby zamontować takie ścianki, np. ze szkła? A co powiesz na montaż mobilnych zielonych ścian? Taki rodzaj ścianki działowej jest nie tylko funkcjonalny, ale i niezwykle designersko wygląda.

W zaprojektowaniu i doborze odpowiednich roślin pomogą Ci wysoce wykwalifikowani botanicy, którzy współpracują z firmą Zugarden. Firma ta projektuje takie ściany dla klientów z terenu Warszawy. Wybór roślin na taką ścianę, w dużej mierze zależy od indywidualnych upodobań klienta. Dodatkową zaletą polecanej konstrukcji jest też to, że w ścianę jest wmontowany automatyczny system nawadniana, więc nie trzeba pamiętać o podlewaniu roślin, a ściana zawsze będzie pięknie i wiosennie wyglądać. Montaż takiej ściany jest nieskomplikowany, zajmuje kilka minut i można ją zamontować w każdym wnętrzu.

Montaż zielonych ścian
Dnia 2018-09-26 13:59:11 Patrycja Pietrzak napisał:
Moim marzeniem od zawsze było mieć zieloną ścianę na naszym domku. A widać, że firma ZuGarden zna się na tym co oferuje.
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes